Wernisaż wystawy pt. CZŁOWIEKDodano: 14 kwietnia 2014

W niedzielę 13 kwietnia w Galerii TŁO Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli zebrali się goście wernisażu naszej najnowszej wystawy pod tytułem CZŁOWIEK. Było tłumnie i sympatycznie.

 

Alicja Czajkowska-Magdziak – kustosz galerii przywitała gości i autorów prac. Każdy z nas dostał czerwoną różę, która identyfikowała autorów zdjęć umożliwiając gościom zadawanie pytań właściwym osobom.

 

E-zaproszenie

 

 

Jak zwykle była telewizja i upolowani członkowie stowarzyszenia starali się z sensem odpowiadać na pytania dziennikarzy. Na szczęście mamy medialnego prezesa, który jak zwykle ze swadą opowiadał o naszych dokonaniach.

 

 

Długi wywiad nagrała też z nami pani Maria Kornaga, dziennikarka z radia Rzeszów. Już można go posłuchać przez internet pod adresem

 

http://radio.rzeszow.pl/okolice-kultury/item/27849-czlowiek-wystawa-fotograficzna-w-stalowej-woli

 

A sama wystawa prezentuje się okazale. Temat był dla nas trudny, gdyż w stowarzyszeniu mało kto specjalizuje się w fotografowaniu ludzi. Jednak po przejrzeniu naszych portfolio okazało się, że mamy nie mało zdjęć godnych pokazania. Starannie wybieraliśmy te najlepsze, czy to pod względem artystycznym, czy tematycznym. Mamy nadzieję, że widzowie niektóre z nich zapamiętają na dłużej.

 

Wystawę można było oglądać do 11 maja.

 

 

<< Powrót do listy