ARCHIWUM / INNE WYDARZENIA / 2013

Katalog wystawy „U Pradziadków”Dodano: 11 maja 2014

 Na stronę

Ukazał się katalog wystawy poświęconej skansenom południowo-wschodniej Polski mieszczących się w Sanoku, Kolbuszowej i Lublinie.

Jest to tym razem album fotografii skansenowej opatrzony komentarzem na temat roli muzeów

na wolnym powietrzu w naszej kulturze i ich możliwościach ekspozycyjnych.

 

Album ma format A4 i liczy sobie 28 stron. Przedstawia 61 fotografii autorstwa członków stowarzyszenia. Tekst napisał Krzysztof Celuch. Druk wysokiej jakości w rozsądnej cenie zawdzięczamy drukarni Multipress z Lublina.

 

Poniżej jedna ze stron katalogu i próbka tekstu.

Nakład wyczerpany.

  Czytaj dalej

Nadzwyczajny Walny ZjazdDodano: 5 czerwca 2013

W piątek 10 maja 2013 odbył się Nadzwyczajny Walny Zjazd Stowarzyszenia. Zjazd przyjął zmiany w statucie stowarzyszenia oraz zaakceptował propozycję zarządu wystąpienia o status organizacji pożytku publicznego dla naszej organizacji.

 

W związku z tym w roku naszego dziesięciolecia będziemy mogli korzystać z 1% odpisu podatkowego naszych członków i sympatyków, którzy zechcą wspomóc naszą działalność.(...) Zobacz

Walny Zjazd 2013Dodano: 5 czerwca 2013

Krzysztof

 

 

W piątek 8 marca 2013 odbył się Walny Zjazd Stowarzyszenia. Podsumowano dwuletnią kadencję starego zarządu i wybrano nowy zarząd ….. w starym składzie.

 

Przyjęto też plan obchodów dziesięciolecia Stowarzyszenia w 2014 roku i działania, które zostaną podjęte w ramach przygotowań do obchodów. Będzie się działo.

 

  Czytaj dalej

Foto LabaDodano: 5 czerwca 2013

13 lutego członkowie SSF Animus wzięli udział w zajęciach z dziećmi spędzającymi ferie w gościnnych progach SDK w Stalowej Woli. Dzieci uczyły się używania swoich aparatów fotograficznych i były fotografowane w różnych strojach.
Zabawy było co niemiara.(...) Zobacz